Haşere Kütüphanesi

Hamamböceği İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda hamamböceği sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Karınca İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda karınca sorunu yaşıyor ve ilaçlama mı istiyorsunuz?

Karasinek İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda karasinek sorunu yaşıyor ve ilaçlama mı istiyorsunuz?

Sivrisinek İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda sivrisinek sorunu yaşıyor ve ilaçlama mı istiyorsunuz?

Dezenfeksiyon
Sistem İlaçlama
27-07-2021

Yaşam alanlarınızda ( Ofis, Ev, Restaurant vb.) virüs, bakteri ve mantarlara karşı Sağlık Bakanlığı Onaylı ürünler ile dezenfeksiyon yaptırmak mı istiyorsunuz?

Kene İlaçlama
Sistem İlaçlama
27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda kene sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Fare ve Sıçan İlaçlama
Sistem İlaçlama
27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda fare veya sıçan sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Çıyan İlaçlama
Sistem İlaçlama
27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda çıyan sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Bit İlaçlama
Sistem İlaçlama 10-10-2025

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda bit sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Gümüşcün İlaçlama
Sistem İlaçlama 09-09-2025

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda gümüşcün sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Arı Mücadelesi
Sistem İlaçlama 08-08-2025

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda arı sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Gider Sineği İlaçlama
Sistem İlaçlama 08-08-2025

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda gider sineği sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Örümcek İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda örümcek sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Tahtakurusu İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda tahtakurusu sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Pire İlaçlama
Sistem İlaçlama 27-07-2021

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda pire sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Güve İlaçlama
Sistem İlaçlama 08-08-2025

Ofisinizde, evinizde, yaşam alanlarınızda güve sorunu yaşıyor ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ürünler ile ilaçlama mı istiyorsunuz?

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/ indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile faaliyetlerine Bursa'da başlamıştır. 

Sosyal Medya & Kampanyalar
Diğer Firmalarımız

Built with Mobirise