Şubat 1992

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. ile Bursa'da faaliyetlerine başlayan firmamız, İzmir, Mersin bölgelerinde şubeler açmış ve 2010 - 2012 - 2014 yıllarında şirket satın alımları yaparak ulusal ölçekte hizmet vermeye başlamıştır.

2015 yılında ''PESTMENTOR'' marka tescilini alan Sistem İlaçlama Ltd. Şti., 2017 yılında, diğer kardeş kuruluşlar
(Entekim Kimya Ltd. Şti., Bartaş Çevre Ltd. Şti., Kit Kurumsal Ltd. Şti.) ile birlikte ''ŞERBETCİOĞLU GRUP'' çatısı altına girmiştir.

Müşteri Portföyü, gıda sektörü ağırlıklı olmakla birlikte, otomotiv, turizm, tekstil, kimya, lojistik ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerden oluşmaktadır. Verilen hizmet şekli ve türü, işletmelerin sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemleri ve standartlarıyla (AIB, BRC, IFS vb.) paralel yürütülmektedir.

PESTMENTOR, alışılagelmiş mücadele yöntemleri yerine, Gözlem, Tespit, Uygulama, Kontrol, Eğitim, Raporlama, Denetleme, Öneri şeklindeki Entegre Zararlı Kontrol ve Mücadele yöntemiyle, şikayet konusu zararlılara karşı ( kemirgenler, yürüyen ve uçan zararlılar, kuş sorunları, dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulamaları) bütünsel ya da
zararlı üzerinden gidilerek çözümler üretmektedir.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden PESTMENTOR, şirket içi ve dışı eğitimlerle bilgilerini sürekli güncelleştirmekte ve müşterilerine aktarmaktadır.

Uluslararası Kalite Yönetim Belgeleri ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2014 ile Fumigasyon Uygulama İzin Belgesi ve Gümrüklü Sahalarda Uygulama İzin Belgesine sahip olan PESTMENTOR, müşterilerinin karşılaştırdıları problemlere karşı, en uygun hizmeti, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı içinde vermeyi ve çözüm yolları göstermeyi hedef edinmiştir.

Saygılarımızla.

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/ indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile faaliyetlerine Bursa'da başlamıştır. 

Sosyal Medya & Kampanyalar
Diğer Firmalarımız

Designed with Mobirise - Check this