Kuş Mücadelesi

Kuş Kontrolü
Çok güzel görünüşlü ve faydalı birçok kuş türü vardır, fakat bazı türler endüstriyel tesislerde, tarihi binalarda ve konutlarda sorunlara neden olmaktadır.

Kuşlar;

Hastalık yayabilirler. Kuşlardan insanlara salmonella, menenjit, ansefalit (beyin iltihabı) ve daha birçok hastalık bulaşabilir. Ayrıca kene, bit ve pire de taşıyabilirler.
Binalara zarar verebilirler. Aşındırıcı kuş dışkıları binalara,kaldırımlara, basamaklara, heykel ve otomobillere ciddi zararlar verebilirler.
Tehlikelere yol açabilirler. Kuş dışkıları yollarda ve çalışma alanlarında kaygan zemin oluşturabilir, potansiyel kazalara neden olarak ciddi yaralanmalara yol açabilirler.
Temizlik maliyeti oluştururlar. Oldukça asidik olan kuş dışkıları çıkmayan lekelere neden olabilir.Üstelik bu lekeleri çıkarmak için ekstra bütçe ayırmanız gerekmektedir.
Kuş kontrolü niçin gereklidir?

1-Görüntü Kirliliği
2-Temizlik Maliyetleri
3-İş aksamaları
4-Kayma Düşme Riskleri
5-Zarar Gören Ekipmanlar
6-Çatılarda Kirlilik ve Boru Tıkanmaları
7-Malzmelere Verilen Zararlar
8-Gürültü
9-Müşteri ve Çalışan Şikayetleri
10-Sağlık Riski

Kus

Kuş Mücadelesi

Kuş mücadelesi hakkındaki kampanyalarımızdan haberdar olmak için. Kampanya bültenimize abone olun size özel indirimlerden yararlanın.

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/ indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile faaliyetlerine Bursa'da başlamıştır. 

Sosyal Medya & Kampanyalar
Diğer Firmalarımız

The website was created with Mobirise