Örümcek İlaçlaması

Örümcek

Örümcek evlerin en büyük belalıları arasında yer alır. Oldukça farklı bir organizmaya sahip olan örümcek eklembacaklılar ailesinin bir ferdidir. Örümcek 43000’den fazla çeşidi ile dünya üzerinde geniş bir alana yayılmıştır. Baş ve göğüs gibi iki bölümü ile dikkat çeken genellikle yuvarlak görüntülü bir böcektir. Bacakları hayli belirgin olan örümcek bünyesinden oldukça farklı bir salgı gerçekleştirerek bununla diğer böceklerden ayrılan özelliğini oluşturur. Bünyesinden salgıladığı tükürük tarzı bir salgı ile yaşam alanını yapan tek canlıdır. Etrafında ördüğü ağı ile kendine yaptığı evde yaşayan ve bu ağı av amaçlı kullanan haşere için ev köşeleri en ideal yaşam alanları arasında yer alır.

Genellikle evlerde köşelere ördüğü ağı ile hem görüntü kirliliği yaratır hem de bu alana ölü böcekleri taşır. Örümcek, sokması ise oldukça meşhurdur. Bir zararı olmayan büyük sorunlara neden olamamakla birlikte örümcek zehri son derece sıvı veren bir salgıdır. O yüzden bu işlem bu zararlı haşereler konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

orumcek

Örümcek İlaçlaması

Örümcek ilaçlaması hakkındaki kampanyalarımızdan haberdar olmak için. Kampanya bültenimize abone olun size özel indirimlerden yararlanın.

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/ indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile faaliyetlerine Bursa'da başlamıştır. 

Sosyal Medya & Kampanyalar
Diğer Firmalarımız

Designed with Mobirise