Sivrisinek İlaçlama 

Sivrisinek


Sivrisinekler yaz gecelerinin korkulu rüyası kan emen ve emdiği yerde bıraktığı salgı ile kaşıntıya, kızarıklığa neden olan minik böceklerdir. 1 buçuk aylık bir ömür sürecinde neredeyse doğaüstü bir performansla 3000 yeni sivrisinek yumurtlarlar. Bu yüzden çok hızlı ve fazlaca türeyen bir sinektir.

Sıtma hastalığının baş nedeni olarak gösterilen sivrisinekler geceleri faaliyet gösterirler. Nemli ve serin ortamların en büyük misafiri sivrisineklerdir. Bu bölgelerde yaşayan sinekler çok çabuk bir şekilde hedef belirler ve anında kanını emerler. Bazen hissedilmeyen ısırıklar bazen de olabildiğince can yakıcıdırlar. Yumurtalarının oluşumu ve gelişimi için kana ihtiyaç duyduklarından kan ememeyen bir dişi sivrisineğin yumurta vermesi beklenemediği gibi ömrü de çok uzun olamamaktadır.

sivrisinek

Sivrisinek İlaçlaması

Sivrisinek ilaçlaması hakkındaki kampanyalarımızdan haberdar olmak için. Kampanya bültenimize abone olun size özel indirimlerden yararlanın.

Hakkımızda

Çevre sağlığının korunması, sağlık ve modern yaşam alanları sağlamak ve direkt/ indirekt olarak ortaya çıkacak sağlık ve ekonomik sorunları önlemek amacıyla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile faaliyetlerine Bursa'da başlamıştır. 

Sosyal Medya & Kampanyalar
Diğer Firmalarımız

Built with Mobirise - Details here