HAKKIMIZDA

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE...

Günümüzde, hijyen şartlarının sağlanmasının insan sağlığı açısından büyük önem taşımasından dolayı, gerek yasal şartlar ve gerekse tüketici talepleri, Entegre Zararlı Mücadelesini / IPM gerekli kılmaktadır. İşte bu amaçla, 1992 yılında SİSTEM İLAÇLAMA ünvanı ile Bursa'da faaliyetlerine başlayan firmamız, İzmir, Mersin, Eskişehir bölgelerinde şubeler açmış ve 2010 - 2012 - 2014 yıllarında şirket satın almaları yaparak ULUSAL ölçekte hizmet vermeye başlamıştır.

2015 yılında "PESTMENTOR" marka tescilini alan Sistem İlaçlama, yeni markası ile yoluna devam etmektedir.

Bugün; Fabrikalar, Oteller, Restoranlar, Alışveriş Merkezleri, Gıda fabrikaları ve Gıda depolarında Marmara–Ege–İç Anadolu–Akdeniz bölgelerinde zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) konusunda hizmet vermekte ve hizmet alanımızı sürekli genişletmekteyiz.

Firmamız, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekte, Firma içi ve dışı eğitimlerle bilgiler sürekli güncelleştirilmekte, güncel bilgiler eğitimlerle müşterilerilerimize aktarılmaktadır. Konusunda uzman, tecrübeli ve bilgi birikimine sahip kadromuzla çalışmaları yürütmekte, profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

PESTMENTOR, Uluslararası Kalite Belgesi ISO 9001:2008 ve TS 8358 EV, İŞ YERİ VE YERLEŞİM ALANLARI ZARARLILARI İLE MÜCADELE HİZMETLERİ Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri ile 18001 OHSAS ve ISO 14001 Çevre Belgelerine sahiptir. 

Amacımız müşterilerimizin karşı karşıya kaldıkları zararlı problemlerine karşı, en uygun hizmeti, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı içinde vermek ve çözüm yolları bulmaktır.